SYNOT SE PŘEDVEDL VE ŠPANĚLSKU

Ve španělském Madridu se v uplynulých dnech uskutečnil již 37. ročník Feria Internacional del Juego. Jedná se o výstavu loterní techniky, které se pravidelně účastní nejvýznamnější společnosti tohoto druhu byznysu z celého světa.

Společnostem skupiny SYNOT patřil v areálu IFEMA jednopatrový stánek C15, který měl rozlohu více než 200 m2. Na výstavišti se pohybovala téměř dvacítka zaměstnanců skupiny, a to ze Španělska, Česka a Slovenska. Své místo zde tak měly společnosti SYNOT GAMING SPAIN, SYNOT W, SYNOT Games a SYNOT TIP.

„Pozornost hostů upoutal již samotný design stánku, který byl opatřen grafikou některých úspěšných her SYNOT Games. A nejen to. Skupina SYNOT zde představila své nejkomplexnější portfolio. Od špičkových herních zařízení až po širokou škálu online a terminálových kasinových her s ohromujícími vizuálními efekty a vynikajícími technologickými atributy. Nechyběly ani zcela nové produkty – například kabinet Eclipse s FHD kompendiem SYNOT VLT Premium, vyráběný speciálně pro španělský trh. Dále kabinet Spirit se zakřiveným displejem o úhlopříčce 43 palců 4K s topperem a nainstalovanou platformou SYNOT VLT Premium+. Své místo zde měl také herní systém Firebird a samozřejmě nejnovější hry SYNOT Games,“ uvedl Manuel Torres Alvarez, CEO společnosti SYNOT GAMING SPAIN s tím, že celkem zde bylo k vidění 23 herních zařízení.

Nechybělo ani zastoupení online sekce – tedy nejnovější trendy v oblasti her pro mobilní platformy, které byly prezentovány na mobilních zařízeních i ALL-IN-ONE PC. Právě online technologiím totiž patří budoucnost, a to i ve světě her a zábavy. SYNOT tento trend odráží vyvíjením produktů, které těmto potřebám vyhovují. Jednotlivé hry jsou tak k dispozici v terminálových verzích, stejně jako v online herním obsahu.

Skupina SYNOT vstoupila na španělský trh na podzim roku 2014, a to prostřednictvím nově založené společnosti SANOT GAMING SPAIN. Několik produktů je tak vyrobeno čistě pro místní trh.

„Působíme ve více než dvaceti zemích světa, proto se dokážeme přizpůsobit jakékoliv platné legislativě.Španělský trh má pro nás navíc velký potenciál. V této zemi působíme aktuálně ve čtyřech regionech, a jednáme o expanzi do dalších destinací,“ upřesnil Miroslav Valenta ml. a dodal:

„Španělský trh má svá specifika, a to například v podobě legislativy. Ve Španělsku je celkem 17 samosprávných provincií, každá z nich může mít v oblasti loterního průmyslu vlastní legislativu a odlišný přístup k regulaci.“

Výstavy v Madridu se účastnilo mnoho potencionálních i stávajících obchodních partnerů skupiny SYNOT, stejně jako zástupci distribučních společností a provozoven. Jednotlivé produkty u nich měly velký ohlas.

Jednotliví účastníci výstavy se shodli na tom, že evropské trhy jsou v posledních letech více či méně regulovány. Přesně daná pravidla spolu s rozumnou mírou regulace jsou pozitivem pro stát, provozovatele i samotné klienty. Některé země, jako například Česká republika, však volí cestu přehnané a nerozumné regulace, která má až likvidační dopad na společnosti, působící v tomto odvětví byznysu; dále přináší výrazné snížení příjmů z hazardních her ve státním rozpočtu a doslova vhání klienty do náruče nelegální mafie, která v zemích s přehnanou mírou regulace zažívá nebývalý rozmach.


O skupině SYNOT:

Skupina SYNOT dnes dává práci přibližně třem tisícům osobám. Působí téměř na všech kontinentech, a to ve více než dvaceti zemích světa. Své obchodní aktivity má v Evropě, Africe, Americe i v Asii. V letošním roce navíc získala maltskou herní licenci, která jí umožňuje rozšířit online herní trh do dalších destinací. Kromě loterního průmyslu a dodávky špičkových IT technologií, softwarových řešení a herních zařízení se skupina SYNOT věnuje také investicím v oblasti cestovního ruchu a sportu, podpory startupových projektů, mediálním aktivitám a dalším podnikatelským odvětvím.

 

 

 Kontakt:
Mgr. Magda Pekařová, tisková mluvčí
Skupina SYNOT
Mobil: +420 739 604 032
E-mail: magda.pekarova@synot.cz