SKUPINA SYNOT: JIŽ PĚT A PŮL TISÍCE STROJŮ V ŘECKU!

Skupina SYNOT i nadále pokračuje v úspěšné spolupráci se sázkovou a loterní společností OPAP, která je lídrem řeckého trhu. Do země tak na základě smlouvy dodá celkem pět a půl tisíce strojů. Velká část z tohoto počtu je již v provozu.

„Spolupráci se společností OPAP jsme zahájili již před čtyřmi lety. Tehdy společnost SYNOT W uspěla ve vypsaném tendru na dodávku strojů. Stali jsme se tak jedním ze čtyř světových dodavatelů videoloterních terminálů, v rámci firem z kontinentální Evropy jsme uspěli jako jediní. Do Řecka jsme již k dnešnímu dni dodali pět tisíc našich strojů, z nichž je jich více než 4 200 v provozu,“ uvedl Roland Andrýsek, obchodní ředitel skupiny SYNOT s tím, že se původně jednalo o dodávku dvou tisíc strojů.

Po vyhodnocení spolupráce však byla mezi společností OPAP a SYNOT W uzavřena dohoda o navýšení počtu dodaných videoloterních terminálů, a to na pět tisíc. Nyní se tento počet znovu zvýšil, a to o dalších pět set kusů.  Celkem se tak jedná o pět a půl tisícestrojů značky SYNOT, které klienti najdou ve stovkách řeckých provozoven.


O skupině SYNOT:

Skupina SYNOT dnes dává práci přibližně třem tisícům osobám. Působí téměř na všech kontinentech, a to ve více než dvaceti zemích světa. Své obchodní aktivity má v Evropě, Africe, Americe i v Asii. Kromě loterního průmyslu a dodávky špičkových IT technologií, softwarových řešení a herních zařízení se věnuje také investicím v oblasti cestovního ruchu a sportu, podpory startupových projektů, mediálním aktivitám a dalším podnikatelským odvětvím.


  Kontakt:
Mgr. Magda Pekařová, tisková mluvčí
Skupina SYNOT
Mobil: +420 739 604 032
E-mail: magda.pekarova@synot.cz

Galerie