SYNOT poprvé na výstavě IGB Live v Amsterdamu

Poskytovatel herního obsahu SYNOT Games, patřící pod skupinu SYNOT Group, prezentoval na výstavě, která se uskutečnila 17. – 18. července na výstavišti RAI v Amsterdamu rozsáhlé portfolio špičkových slotový her.

„Návštěvníci z oblasti iGamingu měli příležitost navštívit náš stánek a vyzkoušet si na vlastní kůži 40 unikátních slotový her na mobilních zařízeních či tabletech, včetně nejhranějších titulů, jako například Respin Joker, Book of SecretsHunter’s Spirit, nebo třeba nejnovější hry Armed’n’Wild, Firebird Double 27, Reel Sheriff či 8 Flowers," uvedla Martina Hrabinská, CCO SYNOT Games.

Výstava iGB Live se každoročně koná na amsterodamském výstavišti RAI, kde se pod jednou střechou setkávají ti nejvlivnější hráči herního průmyslu. Výstava nabízí obrovské množství příležitostí, jak rozšířit obchodní působení a načerpat inspiraci v tomto vysoce dynamickém odvětví.

"Účastnit se a vystavovat na IGB Live pro nás byla skvělá zkušenost, která nám přinesla množství nových obchodních příležitostí a kontaktů. Osobní kontakt s potenciálními partnery je pro nás klíčový k tomu, abychom dokázali lépe pochopit vzájemné potřeby, ale také vybudovat důvěru a najít společnou vizi," dodala Martina Hrabinská, CCO SYNOT Games.

SYNOT Games je dodavatelem špičkového herního obsahu s rostoucí pozicí na trhu, s licencí MGA (Malta Gaming Authority) a certifikací pro množství klíčových trhů, včetně Švédska, Dánska a Portugalska. Portfolio her SYNOT Games je dostupné v 24 jazycích a spuštěno ve více než 70 kasinech.


O skupině SYNOT:

Skupina SYNOT dnes dává práci přibližně třem tisícům osobám. Působí téměř na všech kontinentech, a to ve více než dvaceti zemích světa. Své obchodní aktivity má v Evropě, Africe, Americe i v Asii. Kromě loterního průmyslu a dodávky špičkových IT technologií, softwarových řešení a herních zařízení se věnuje také investicím v oblasti cestovního ruchu a sportu, podpory startupových projektů, mediálním aktivitám a dalším podnikatelským odvětvím.

 

Kontakt:
Mgr. Magda Pekařová, tisková mluvčí
Skupina SYNOT
Mobil: +420 739 604 032
E-mail: magda.pekarova@synot.cz