SYNOT DAY I LETOS S MEZINÁRODNÍ ÚČASTÍ!

SYNOT DAY – to je společensko-obchodní setkání, které každoročně organizuje skupina SYNOT pro své obchodní partnery. Letos se akce uskutečnila v prostorách Grandhotelu Tatra ve Velkých Karlovicích. Do Beskyd se sjely přibližně dvě stovky hostů, a to z České republiky, Slovenska, Srbska, Řecka, Chorvatska, Lotyšska, Ukrajiny, Makedonie a v neposlední řadě Maďarska.

Součástí SYNOT DAY byla také odborná konference pod záštitou asociace SPELOS, zabývající se problematikou loterií v oblasti České republiky, především v návaznosti na legislativu. Konkrétně na ní vystoupili například zástupci Generálního ředitelství cel a také představitelé Institutu pro regulaci hazardních her.

„Každoročně se snažíme o to, aby byl SYNOT DAY pro naše hosty nejen příjemně stráveným, ale také přínosným dnem. Proto je v rámci pestrého programu seznamujeme nejen s aktuálními novinkami v oblasti naší produktové řady, ale také s klíčovými faktory, které se vztahují k oblasti legálního podnikání v oblasti loterií,“ uvedl Miroslav Valenta ml., obchodní ředitel skupiny SYNOT.

Hosté měli možnost zúčastnit se také řady zajímavých prezentací. Nechyběla ani témata, věnující se řešení registrací a zákonných požadavků v land-based prostředí, nebo momentálně velmi aktuální téma nabídky platformy a her pro online casino.

„Velký zájem byl samozřejmě především o naše produkty. Část Grandhotelu Tatra se totiž proměnila v jeden velký showroom, ve kterém nechyběly nejen současné produkty SYNOT VLT SYSTÉMU, ale také aktuální novinky, určené pro mezinárodní trhy. Jde například o kabinety Spirit se 4K prohnutou 43¨ obrazovkou se softwarem Firebird. Dále VLT stroje Eclipse se softwarem Premium a nechyběly ani nové hry z dílny SYNOT Games s velmi atraktivní grafikou. Kromě toho se zájemci mohli seznámit s nabídkou online řešení, poskytovaných společností EASIT,“ upřesnil obchodní ředitel.

Závěr dne se nesl ve znamení výborného jídla, pití a dobré zábavy. Hosté se tak mohli těšit z představení slovenské skupiny TWiiNS, módní přehlídky, tanečního vystoupení, barmanské show, degustace rumů, vína a míchaných nápojů, ale také například mikromagie. Nechyběly ani zkušební jízdy vozidly BMW.

„SYNOT DAY organizujeme již řadu let. Je to skvělá příležitost k propagaci naší značky a dalšímu posilování vztahů s  obchodními partnery. Upřímně mne těší, že je o tuto, již tradiční akci, každoročně velký zájem,“ uzavřel Miroslav Valenta ml.


O skupině SYNOT:

Skupina SYNOT dnes dává práci přibližně třem tisícům osobám. Působí téměř na všech kontinentech, a to ve více než dvaceti zemích světa. Své obchodní aktivity má v Evropě, Africe, Americe i v Asii. Kromě loterního průmyslu a dodávky špičkových IT technologií, softwarových řešení a herních zařízení se věnuje také investicím v oblasti cestovního ruchu a sportu, podpory startupových projektů, mediálním aktivitám a dalším podnikatelským odvětvím.

 

 Kontakt:
Mgr. Magda Pekařová, tisková mluvčí
Skupina SYNOT
Mobil: +420 739 604 032
E-mail: magda.pekarova@synot.cz