PRESTIŽNÍ OCENĚNÍ PRO SYNOT GAMES!

Jsou tomu pouhé tři měsíce od doby, kdy skupina SYNOT získala na Maltě prostřednictvím společnosti SYNOT Games Ltd. licenci MGA. Právě tu řada zemí pro vstup nového provozovatele na online herní trh vyžaduje. A již nyní je tu prestižní ocenění! SYNOT GAMES se stává nejlepším nováčkem roku a získává cenu Best Rising Star in Gaming v rámci maltských MIGEA Awards.

"Toto prestižní ocenění má pro nás obrovský význam. Především se totiž jedná o vůbec první oficiální uznání naší práce, snahy a výsledků. Ráda bych proto touto cestou poděkovala jak organizátorům soutěže, tak především celému týmu naší společnosti za jeho nasazení a spolupráci,“ uvedla Martina Hrabinská, CCO SYNOT Games.

Soutěž iGaming Excellence Awards se uskutečnila v polovině května na Maltě. Soutěže se účastnili přední zástupci herního byznysu. Během slavnostního ceremoniálu bylo nejinovativnějším a nejúspěšnějším maltským společnostem předáno celkem 19 ocenění.

SYNOT Games Ltd získala nominace v následujících kategoriích: nejlepší nováček, nejlepší výrobce slotů, nejlepší ženský lídr, nejlepší dodavatel a nejlepší herní společnost roku.

„Získaného úspěchu si nesmírně vážíme. Je pro nás současně motivací k další práci. Naše produkty se neustále snažíme inovovat a přizpůsobovat světovým trendům, specifickým podmínkám v jednotlivých zemích a především poptávce a uživatelskému komfortu zákazníků. Těší nás, že naše maltská společnost získala celkem pět nominací a jednu z nich - Best Rising Star (nejlepší nováček) dokázala proměnit v jednoznačné vítězství,“ uvedl Miroslav Valenta ml. obchodní ředitel skupiny SYNOT.

Hry SYNOT Games byly úspěšně certifikovány pro Itálii, Španělsko, Litvu, Lotyšsko, Velkou Británii, Maltu, Slovensko, Českou republiku, Rumunsko a Chorvatsko. Další certifikace pro Švédsko, Dánsko a Portugalsko jsou očekávány v nejbližší době.

Získání maltské B2B licence Critical Gaming Supply na provoz online her se společnosti SYNOT Games Ltd. podařilo v úvodu letošního roku a jedná se o jeden z klíčových momentů pro celou skupinu. Díky ní totiž je možné přiblížit online zábavu značky SYNOT dalším zemím, které si právě držení této licence kladou jako podmínku pro vstup nových provozovatelů na jejich herní trh.


O skupině SYNOT:

Skupina SYNOT dnes dává práci přibližně třem tisícům osobám. Působí téměř na všech kontinentech, a to ve více než dvaceti zemích světa. Své obchodní aktivity má v Evropě, Africe, Americe i v Asii. Kromě loterního průmyslu a dodávky špičkových IT technologií, softwarových řešení a herních zařízení se věnuje také investicím v oblasti cestovního ruchu a sportu, podpory startupových projektů, mediálním aktivitám a dalším podnikatelským odvětvím.

 

 Kontakt:
Mgr. Magda Pekařová, tisková mluvčí
Skupina SYNOT
Mobil: +420 739 604 032
E-mail: magda.pekarova@synot.cz