NOVINKY ZNAČKY SYNOT BYLY PŘEDSTAVENY V SRBSKU!

V srbském Bělehradu se počátkem června uskutečnila dvoudenní výstava herní techniky s názvem: BELGRADE  FUTURE  GAMING. V průběhu letošní akce své produkty představovalo na 30 převážně evropských společností. Jeden ze stánků, a to o rozloze více než 100 m2, patřil právě skupině SYNOT.

Jeho atraktivitu podtrhovala nová grafika, představující hry FireBird a Explosive Games Premium.

„Designu stánku kromě grafiky her z dílny SYNOT Games dominovaly tři velkoplošné LED zobrazovače, které napomohly k jeho větší interaktivitě. Prostřednictvím jednotlivých monitorů se návštěvníci areálu mohli seznámit s nabídkou našich produktů i činností jednotlivých společností,“ uvedl Roland Andrýsek, obchodní ředitel skupiny SYNOT, který dále doplnil: „Návštěvníkům výstavy jsme představili přibližně dvě desítky herních zařízení, které byly rozděleny do sekcí online a VHP. Online sekci zastupovala prezentace nových trendů v oblasti mobilních řešení, zahrnující produkty společnosti EASIT, které již provozujeme v mnoha zemích, včetně těch Balkánských.“

V průběhu výstavy skupina SYNOT předvedla nejen současné produkty SYNOT, ale také aktuální novinky, určené pro nadcházející období a různé zahraniční trhy.

V letošním roce se jedná například o kabinety Spirit se 4K prohnutou 43¨ obrazovkou se softwarem Firebird, dále kabinety Eclipse se softwarem v HD rozlišení a nově také vysoce moderní kruhový jackpotový LED zobrazovač. Samozřejmostí jsou nové hry od společnosti SYNOT Games a IGT Interactive s atraktivní grafikou.

Výstava se stala návštěvním cílem potencionálních zákazníků a obchodních partnerů prakticky ze všech balkánských zemí. Kromě návštěvníků ze Srbska tu byli zástupci Slovinska, Chorvatska, Bosny, Makedonie, Bulharska, Černé Hory a další.


O skupině SYNOT:

Skupina SYNOT dnes dává práci přibližně třem tisícům osobám. Působí téměř na všech kontinentech, a to ve více než dvaceti zemích světa. Své obchodní aktivity má v Evropě, Africe, Americe i v Asii. Kromě loterního průmyslu a dodávky špičkových IT technologií, softwarových řešení a herních zařízení se věnuje také investicím v oblasti cestovního ruchu a sportu, podpory startupových projektů, mediálním aktivitám a dalším podnikatelským odvětvím.

 

 Kontakt:
Mgr. Magda Pekařová, tisková mluvčí
Skupina SYNOT
Mobil: +420 739 604 032
E-mail: magda.pekarova@synot.cz